Контраст
Шрифт
Україна єдина #UAРАЗОМ

Увага! Просимо дотримуватися протиепідемічних заходів по профілактиці коронавірусної хвороби.

Новини

Статті

ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ БОРОТЬБИ З ТУБЕРКУЛЬОЗОМ

Щороку 24 березня, в день, коли у 1882 році німецький мікробіолог Роберт Кох відкрив збудник туберкульозу, за що був у 1905 році відзначений Нобелівською премією, відзначається Всеукраїнський та Всесвітній день боротьби із захворюванням на туберкульоз.Читати далі…

Всесвітній день здоров’я ротової порожнини – 20 березня

Гігієна ротової порожнини – це важлива частина загального благополуччя всього організму людини. Правильний догляд за ротовою порожниною максимально зберігає здоров’я зубів, шлунково-кишкового тракту, серцево-судинної та дихальної системи, продовжує життя. Ротова порожнина розглядається як потенційні «вхідні ворота» інфекції, а бактерії ротової порожнини визначають склад мікрофлори організму людини. Тому важливо мати потужну мотивацію до профілактичних дій.Читати далі…

Міжнародний день сну

Сон нам життєво необхідний. Під час нормального і здорового сну в нашому організмі відбуваються унікальні відновні процеси, без яких нам ніяк не можна відчути бадьорість і компенсувати повноту наших сил.Читати далі…

Всесвітній день боротьби з глаукомою

Сучасна медицина вкрай розвинута та перспективна, але навіть зараз залишаються хвороби, які є перешкодою для всього людства. Глаукома – одна з них. Саме вона займає перше місце серед усіх патологій, які ведуть до повної втрати зору. 6 березня – Всесвітній день боротьби із глаукомою, тому звертаємо увагу на важливість регулярної перевірки зору.Читати далі…

1 березня у світі відзначається Всесвітній день імунітету

Основна мета сьогодення – це запобігти та зменшити ризик виникнення хвороб цивілізації. Рішення про святкування дня імунітету прийняте за ініціативи ВООЗ у 2002 р. з метою залучення суспільної уваги до проблем, пов’язаних з поширеністю різних імунних захворювань, а також зі збереженням і зміцненням імунітету. За даними Асоціації клінічних імунологів, у різних країнах світу до 15% населення мають порушення імунної системи.Читати далі…

27 ЛЮТОГО ВІДЗНАЧАЄТЬСЯ ДЕНЬ ОБІЗНАНОСТІ ПРО АНОСМІЮ

Аносмія – це повна відсутність нюхового сприйняття, що суттєво погіршує якість життя людини і мова йде не лише про задоволення вдихати аромат квітів, новорічний запах кориці та цитрусових. Багато шкідливих для здоров'я речовин мають неприємні запахи, подразнюють слизову носа та викликають чхання, при аносмії вони без перешкод проникають в організм людини.Читати далі…

МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ ОНКОХВОРОЇ ДИТИНИ

15 лютого у світі відзначають Міжнародний день онкохворої дитини (International Childhood Cancer Day). У цей день хочеться нагадати суспільству про те, що дитячий рак — це проблема кожного, про те, що дитячий рак можна вилікувати, про те, що діти мають право на вчасне та найкраще лікування і догляд.Читати далі…

ПСИХІЧНЕ ЗДОРОВ’Я НА РОБОЧОМУ МІСЦІ: ЩО ПОТРІБНО ЗНАТИ?

ПОРАДИ ПРАКТИЧНОГО ПСИХОЛОГА Несприятливі умови праці можуть бути причиною порушення фізичного і психічного здоров’я, зловживання алкоголем чи психоактивними речовинами, прогулів, зниження продуктивності.Читати далі…

З НОВИМ РОКОМ !

Новий рік-нова сторінка життя. Так нехай на ній не буде порожнього місця, нехай вона заповниться безліччю фарб, яскравих подій і пригод. Нехай в новому році вас супроводжує удача, успіх і достаток.Читати далі…

А ти займаєшся спортом? Всеукраїнське опитування

З метою постійного спостереження основних показників рухової активності, визначення рівня залученості до рухової активності та здорового способу життя різних вікових груп та соціальних верств, створення та покращення умов для занять руховою активністю та спортом Мністерством молоді та спорту України заплановано проведення моніторингу.Читати далі…

День Збройних сил України

Це професійне свято на честь захисників держави. Щорічно цей святковий день припадає на 6 грудня — коли у 1991 році було ухвалено закон “Про Збройні сили України”.Читати далі…

Подолання стресу: метод АРТ-ТЕРАПІЇ

Арттерапія — це вид психотерапії та психологічної корекції, заснований на мистецтві та творчості. Вперше цей термін був використаний британським педагогом і митцем Андріаном Гіллом у 1938 р. при описі своєї роботи та незабаром отримав широке розповсюдження.Читати далі…

17 листопада – Всесвітній день боротьби з хронічним обструктивним захворюванням легень (ХОЗЛ)

Хронічне обструктивне захворювання легень - це хвороба легень, для якої характерним є хронічне порушення повітряного потоку в легенях, яке заважає нормальному диханню і повному видиху.Читати далі…

ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ БОРОТЬБИ З ДІАБЕТОМ

Щорічно 14 листопада відзначається Всесвітній день боротьби з діабетом (World Diabetes Day), який був запровадженний в 1991 році Міжнародною діабетичною федерацією і Всесвітньою організацією охорони здоров’я. Цей День покликаний підвищити рівень інформованості населення про проблеми діабету – одного з найпоширеніших захворювань у світі.Читати далі…

8 листопада - День рентгенолога в Україні та Міжнародний день радіології

Щороку 8 листопада в багатьох країнах відзначають чергове свято, присвячене медицині – Міжнародний день радіології (International Day of Radiology, X-ray Day), а також професійне свято – День рентгенологів та рентген-лаборантів.Читати далі…

Про інфекційний контроль

Профілактика інфекцій та інфекційний контроль відіграє вирішальну роль для підвищення безпеки пацієнтів під час надання медичної допомоги та запобігання інфікування медичних працівників. Обов’язковою умовою для цього являється взаємодія керівництва та кожного медичного працівника установи як єдиного злагодженого механізму.Читати далі…

20 ЖОВТНЯ — ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ДЕНЬ БОРОТЬБИ ІЗ ЗАХВОРЮВАННЯМ НА РАК МОЛОЧНОЇ ЗАЛОЗИ

Рак молочної залози — найпоширеніше онкологічне захворювання серед жінок. Щороку понад півмільйона жінок у всьому світі помирає через цю недугу. Однак хворіють на рак грудей і чоловіки.Читати далі…

Всесвітній день психічного здоров’я

Всесвітній день психічного здоров’я відзначається щорічно 10 жовтня, починаючи з 1992 р. Цей день було засновано з ініціативи Всесвітньої федерації психічного здоров’я за підтримки Всесвітньої організації охорони здоров’я. Він існує для того, щоб привернути увагу до проблем психічного здоров’я у світі та скоротити поширення депресивних розладів, шизофренії, хвороби Альцгеймера, наркотичної залежності, епілепсії та розумової відсталості.Читати далі…

Шановні колеги!

Колектив ДУ «ТМО МВС України по Сумській області» щиро вітає працівників Центру превентивної медицини з їх професійним святом – з Днем працівників державної санітарно-епідеміологічної служби, яке відзначається 8 жовтня 2023 року!Читати далі…

Клініко-діагностичні дослідження

Клініко-діагностична лабораторія (далі КДЛ/лабораторія)-входить до скдаду поліклінічного відділення лікарні. Розташована лабораторія на 3-му поверсі закладу, телефон:(0542)-66-73-64),графік роботи - з 08:00 до 16:42 години.Читати далі…

ГРИБИ: ПРОФІЛАКТИКА ОТРУЄНЬ ТА ПЕРША ДОПОМОГА

Страви з грибів — традиційний продукт у раціоні харчування мешканців багатьох регіонів України. На території нашої країни росте майже 2 000 видів шапинкових грибів, до 500 з них вважають їстівними. Найчастіше гриби використовують як приправи до страв або ж у консервованому вигляді.Читати далі…

Як запобігти захворюванню на сказ?

Сказ (гідрофобія)-це гостре особливо небезпечне інфекційне захворювання, що викликається нейротропним вірусом і характеризується тяжким ураженням центральної нервової системи (енцефаліт) і завжди, при відсутності своєчасного проведеного курсу щеплень, закінчується смертю хворого.Читати далі…

Психологічне здоров’я

Фахівцями «Центру психіатричної допомоги та професійного психофізіологічного відбору» (далі-Центр) ДУ «ТМО МВС України по Сумській області» проводиться певна робота по відновленню психологічного здоров’я Захисників та Захисниць України, які повернулися із зони бойових дій.Читати далі…

ПОЛІОМІЄЛІТ

Якщо у вашої дитини пропущене чи немає щеплення інактивованою поліомієлітною вакциною (ІПВ), будь ласка, негайно зверніться до педіатра чи сімейного лікаря! Невакцинованим або не повністю вакцинованим дітям загрожує невиліковний параліч,Читати далі…

Правець – це небезпека

Правець (tetanus) – одна із найтяжчих інфекційних хвороб. що спричинюється анаеробним збудником – правцевою паличкою. Характеризується ураженням нервової системи з розвитком тонічних і тетанічних судом скелетної мускулатури, які призводять до асфіксії.Читати далі…

Медична реабілітація

поранених захисників України із числа поліцейських, осіб рядового та начальницького складу Державної служби України з надзвичайних ситуацій, військовослужбовців Національної гвардії України, Державної прикордонної служби України, військовослужбовців сил оборони, постраждалих у зв’язку із   військовою агресією російської федерації проти України.Читати далі…

Робота медичної мобільної бригади

З метою покращення соціальної захищеності поліцейських в районах Сумської області в травні поточного року в ДУ ТМО була організована мобільна медична бригада у складі начальника лікарні, лікаря-куратора відповідного району та медичної сестриЧитати далі…

(с) 2024

Запис до лікаря